KONST / Litografier / Färglitografi 12286441
nr 1228 6441
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Tupp. Signerad, numrerad 18/150. Motivet: 29x21 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:13:23
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin